Únor 2010

wow!

27. února 2010 v 12:19 | s-horse |  Blog
Jen tak jsem po dlouhý době vlezla na statisktiky a vyvalim voči! Vidim totiž plno návštěv! a to jsem sem moc teďka v úunoru nepsala! od 1.2. do 26.2. tu bylo 335 lidí! Celkem mě to překvapilo, protože vždycky když sem nechodim nikdo tu neni xD

Dipík od Vranii :-)

27. února 2010 v 11:48 | s-horse |  Diplomky
Díky je nádhernej!

New design! :-D

27. února 2010 v 10:02 | s-horse |  Blog
Jestli všichni nedřepíme jenom doma u compu tak jsme si museli všimnout, že venku už se pomalu probouzí jaro! Jj, je to tak. Dnešek bude nádhernej! A nejvíc super je, že si užiju s mejma skvělejma kámoška a návštěvnicema blogu! Veruš a Natty! Moc se na vás těšim holky! xD
No a teď zpátky k tomu co jsem vám chtěla:
Tohle úžasný počasí mě donutilo udělat design v jeho "rytu" xD Mě se teta moc líbí, mám z něj dobrej pocit, co vy? (kdyžtak můžetě hlasovat v anketě :-) )


Jsem nejšťastnější člověk na světě!

23. února 2010 v 17:20 | s-horse |  Ostatní
Asi to tak bude... xD
Jde o to, že před 3 dny volala babička a ptala se, jestli bych nechtěla teď o jarnách prázdninách jet někam k moři! Prázdniny máme 8.-12.3. + 2 víkendy Babička miluje moře a já taky. Je to ten nejlepší nápad co jsem kdy slyšela! Nevěděla jesem co říct.

Pojedeme do Egypta tam jsem vždycky chtěla jet Bohužel pyramidy neuvidim, ale za to pojedu lodí se skleněnym dnem a taky se budu potápět v ponorce. Prostě takovýhle prázdniny jsem vždycky chtěla.

Jen mám trochu strach z letadla, já vim... zní to trapně. Ale nemám na to dobrý vzpomínky. Letěla jsem jen dvakrát a to do tunisu a zase zpátky. Při tý zpáteční cestě nás zrovna zasáhla bouřka. Bylo to strašný! To letadlo mělo takový turbulence! Všichni se tam modlili a já se tak bála. Tehdy mi bylo asi 6.
Každopádně to bylo hrozný a už to znova zažít nechci.


Bleskovka!

21. února 2010 v 11:21 | s-horse |  Soutěže
Tahle bleskovka nebude jen tak zadáčo! Musíte správně odpovědět a pak můžete získat diplomek všechny správný odpovědi dostanou diplomek.

Pár novinek!

21. února 2010 v 10:59 | s-horse |  Blog
Konichiwa! (radši to z tý japonštiny přeložim - ahoj! xD)

Dlouho jsem tu nebyla a mám pár novinek.

1. Týká se to mně: Drobounce jsem změnila styl xD Teď mě bere Japonsko, Japonština a jeden Japonskej zpěvák - Miyavi xD Nebojte, všechno zůstane při starym! :-)

2. Dostala jsem dip za to, že jsem udělala "boží" dess pro Ali mě teda boží nepřipadá v porovnání s jinejma lidma, ale Ali má prostě svoje mínění!
Tady je: Kdyby vás zajímalo co za šikmovokýo na něm je tak je to ten Miyavi :-P Je krásnej Ali, dík, ale nemusela jsi!
3. Další věc: Kdyby se někdo z vás o Myv zajímal víc, tak o něm máme s Ali blog: www.love-miyavi.blog.cz On je ale fakt dobrej, pusťe si aspoň ňáký ty písničky, na tu kytaru fakt válí co?
Jo a na tom blogu máme SONB1 - přihlašte se, kdo máte zájem! Počet soutěžících je neomezenej! ;-) Prostě až vás bude dost tak to rozjedem! :-)

A to už je asi všecno co se novinek týče! Díky, že můj blog navštěvujete a omluvte mě, že jsem sem teď dlouho nepsala polepšim se xD.

Hlasujte pro mě prosím! :-)

20. února 2010 v 12:56 | s-horse |  Blog
Jsem u vranii v soutěži všestrannosti (SV) Hlasujte pro mě ve 2. kole/1. části - jsem tam pod č.2 Moc díky!


Šťastnýho Valentýna!

14. února 2010 v 14:00 | s-horse |  Ostatní
Čawky!
Doufám, že i vy prožijete krásnýho Valentýna se svojí láskou. Moc vám to přeju, protože jste všichni tak skvělí! Nejhorší je bejt na Valentýna sám nebo se rozejít :-( O tom samozřejmě ani nepřemejšlejte, protože jedinej kdo bude na svátek zamilovaných jsem já (klasika) Přesto, že bych si moc přála někoho mít...

ŠŤASTNÝHO VALENTÝNA VŠEM!!!1009.jpg image by justinferrel


Jen na skok

14. února 2010 v 10:03 | s-horse |  Ostatní
Čawky!
Tak jak? Já se mám celkem dobře až na včerejšek...

Byli jsme totiž u tátovi nový přítelkyně (rodiče se rozvedli) a ona byla opilá už jak jsem tam přišli! Dokonce se snažila poštvat mě proti mojí mámě!! Ale to bylo kvůli tomu alkoholu. Řikala mi věci typu: "Tvoje máma neměla nikdy tátu tak ráda, já ho totiž miluju." Chtělo se mi brečet, ale nenechala jsem se tim srazit do kolen. Pak dokonce mojí babičce řekla, že je s mym tátou těhotná ačkoliv je s nim teprve 10 dnů! Večer jsme chtěli jít do kyna a ona nám to pořád rozmlouvala a chtěla abychom šli na večeři, kde bychom debatovali o životě a že prej bychom šli do toho kina dopoledne "jako rodina" XP Ale já se nedala, ačkoliv si ona trvala na svym, já taky bojovala za svůj názor. Chvílema jsem myslela, že to vzdám, ale já se nikdy nevzdávám!! Nakonec jsem do toho kina šli s tátou a s 9tiletym klukem tý ženský. Já se cestou tátovi svěřila s tim co mi všechno nakecala (bylo to hnusný) a už jsem se neudržela a začala brečet. Až kino skončilo odvedli jsme toho kluka jenom ke vchodu a jeli domu. Ona pak volala a brečela do telefonu, omlouvala se mi, ale byla úplně na mol. A dneska ráno se to zřejmě vysvětlilo, protože to souviselo s tátovou předchozí "známostí" (tu ženskou nikdy neviděl a ona mu píše výhrůžný SMSky a pak jí napsala i ta Andrea a ona jí taky začala psát výhrůžky) Andrea si myslela, že je to moje máma a proto mi řikala takovou špínu. Každopádně mi tim ublížila, ale řekla jsem tátovi ať to s ní ještě zkusí pod podmínkou, že ona přestane chlastat. Bylo to hrozný, ale už se s ní zřejmě neuvidim a jsem ráda.

Dobrý ráno! xD :P

11. února 2010 v 6:13 | s-horse |  Ostatní
Ahojky!
Koukněte se, v kolik jsem sem ten článek přidala xD njn asi to neni nic neobvyklího, hodně blogerů chodí na svoje blogy než jdou do školy. Dneska mě totiž vezou naši (jinak jezdim vlakem) a vyrážíme až v půl 8. No a já si schválně nechala nastavenej budík stejně jako normálně abych konečně mohla poprvý v mojí blogerský historii navštívit blog takhle brzo xD
Takže všem přeju DOBRÝ RÁNO!!! a hlavně ať se dneska daří ve škole :-)

Ještě něco o včerejším večeru:
Musela jsem být asi vážně unavená, protože když jsem byla umytá a už jsem si i vysušila vlasy a chtěla vytáhmout fen ze tásuvky, nedívala jsem se kam šahám, chytla jsem první drát co mi přišel pod ruku a najednou BUM! Elektrická sada na čištění zubů mi vysela v ruce a vššchno ostatní: násady na elektrický kartáček i na trysku, kelímek na vodu se rozsypaly po celé koupelně a já držela ten zbytek v ruce za kabel. Chvíli jsem byla v šoku, ale pak jsem to začala zase dávat dohromady. Když už to bylo a chtěla jsem to nasadit zpátky do zdi, zjistia jsem, že to nejde, prostě jsem to urvala no xD

Konec S.O.N.B!!!! (opět opožděně xD)

7. února 2010 v 9:23 | s-horse |  Soutěže
Včera jsem byla na PC skoro celej den, ale jelikož mi pořád připadalo, že je neděle... No prostě jsem včera definitivně neukončila tuhle soutěž, která mimochodem trvá už 5 nedělí xD Protože jsem jí musela o tejden protahovat, kvůli tomu, že jsem na to prostě zapoměla xD No a teď už to dělat nehodlám a hned vám oznámim, čí blog tu bude mít 3 měsíční reklamu!

Asi už to všichni víte:

Na druhém místě se s 11 body umístila Dragonses. Gratuluju, tvoje oblíbený číslo co?? xD Ty tu budeš mít reklamu jen dva měsíce. Jo a vy ostatní se tam koukejte jít podivat!! xD
A tady máš ještě odemě dip, jak jsem slíbila x)

A 1. místo získává Berenika!

No holky, máte to vlastně k svátku xD Tak všechno nejlepší!!!! A i vám ostatní nznámé Veroniky!

Vyhrála jsem v SONB!!

6. února 2010 v 16:15 | s-horse |  Diplomky
U Dragonses (Veruš) probíhala SONB a já se zůčastnila, to jsem samozřejmě ani nevěděla, že VYHRAJU! Stejně si myslim, že měla vyhrát vrania, dvakrát jsem řekla ať jí dá veruš hlas a dala jsem jí i ten můj! A přes to jsem vyhrála! Už je to hold tak a tady mám odměny:

Veruš mi dokonce napsala krásnou básničku:

Když se řekne kůň,
Je to slovo čisté jak tůň
Na hladině jezera se jeho krása odráží
Kolem sebe zlo všechno proráží
Kůň je ta bytost nejdražší,
Oči má nejsladší.
Když se řekne kůň,
Je to slovo čisté jak tůň.

Kůň je tvor s pramenem života,
Před sebou zlé překážky odmetá.
Je to láska většiny lidí
Avšak jiní kolem jeho duše slídí
Když mi řekneš kůň
Já odpovím: Slovo čisté jak tůň.


Věnováno Simče. Vítězce soutěže SONB. =)

A dipík :-)

+ ikonka:

Malý průšvih!! (S.O.N.B)

1. února 2010 v 18:18 | s-horse |  Soutěže
Včera jsem nestihla jít na PC a celej tzejden tomu nebude jinak, tenhle článek píšu je tak v rychlosti. Učení mám až na hlavu a tak se prosím nezlobte. Dostanu se sem až o víkendu a proto přesouvám konec S.O.N.B na sobotu!!!!!! Doufám, že to aymona berenika a janie s dragonses čtou, protože je to důležitý!! Tak já letim!