Duben 2010

New Adminka hlásí příchod!

27. dubna 2010 v 9:50 | Ali |  Blog
jo,jo,už jsem tady,a ještě tady docela dlouho zůstanu....ale nebojte!4lánky bývalé adminky zůstanou NAVŽDY!
Rozhodně nehodlám blogísek od základů měnit.Pořád tu budou články o koníčkách!A v rubrice s-Horse bude to,co napsala bývalá adminka,totiž veškerý články,co tu byly doteď!
paaaaček!
pro Vraniu:na tu SV se juknu a kdyžtak budu pokračovat!

Už to není žert!

19. dubna 2010 v 10:00 | s-horse |  Blog
Zase jsem sem po dlouhatááánské době zašla... No... Chtěla bych vám oznámit něco nepříjemného... Nevím jak začít ale...:

Doufám, že vám to moc neublíží. Chtěla bych totiž tenhle blog někomu předat. Rozhosdně ho nechci zrušit... Ten čas co jsem strávila u psaní článku je mi moc drahý a proto nechci aby to jen tak pro vždy zmizelo ze světa. Moje činění má jednoduchý důvod: Prostě už mám naprosto jiné zájmy... Jak jste si možná všimli z mého jiého blogu. Takže prosím... Kdokoliv kdo se cítí být zodpovědný si tento blog vezměte.
Heslo je: S1i2m3o4n5a6

P.S.: vranio prosím nezlob se na mě, ale bude v zájmu člověka, který si můj blog vezme jestli bude pokračovat v SV nebo ne. Je mi to líto a celý tento čláheku píšu s těžkým srdcem. Sbohem vaše s-horse!

Další můj blog

4. dubna 2010 v 21:37 | s-horse |  Blog
Po tom co ""kámoška"" zrušila blog love-miyavi jsem si založile novej a to jenom můj! Jo, od tý doby už si nezakládám blog\ s lidma, kterejm ještě dostatečně nevěřim! Adresa je www.nashime.blog.cz je to nic moc, akutně potřebuju dess, ale nějak se ktomu nemůžu dostat. Nějak to zvládnu xD Tak se tam kdyžtak jděte mrkonout a napište komentář :-)

APRÝL!

1. dubna 2010 v 8:27 | s-horse |  Blog
xD xD xD xD xD xD xD xD xDxD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD
xD xD xD xD xD xD xD xD xDxD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD
xD xD xD xD xD xD xD xD xDxD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD

Neřikejte mi, že jste se nechali napálit! xD Já bych tenhle blog nezrušila ani náááhodou! xD Teda to jsem vás vyděsila, co?? xD